fbpx

Rotatsioonvalu

Rotatsioonvalu on tootmismeetod, mis võimaldab toota ette antud vormi järgi väga lihtsaid kui ka ülikeerulisi plasttooteid. Rotatsioonvalu kasutatakse reeglina liitekohtadeta, seest õõnsate toodete valmistamiseks.

Rotatsioonvalu eeliseks on pingevaba toormaterjali ühtlane jaotumine tootmisprotsessi vältel, tänu millele on lõpptoote töö- ja eluiga vähese pragunemise ja liidete murdumise ohu puudumisel väga pikk.

Antud tehnoloogia eeliseks on pika elueaga tooted, mis on keskkonnasõbralikud ja taaskasutatavad ning antud meetodiga on võimalik valmistada suuremõõtmelisi tooteid.

Tootmisprotsessis tekib vähe jäätmeid ja need on taaskasutatavad.

Materjalidest kasutame peamiselt polüetüleeni, kliendi soovi vajadusel ka muid termoplaste. Rotatsioonimeetodil valmistatud polüetüleentooted on vastupidavad, happe- ja kemikaalikindlad ning vastupidavad välitemperatuuridele (-50 kuni +80).

Rotatsioonvalu tootmisprotsess võimaldab valmistada erineva värvilahendusega tooteid. Toodetesse on võimalik valada ettevõtte logo ja muud disainielemendid. Tehnoloogia on sobilik toodete valmistamiseks, mille tootmismaht on sajast kuni mõnetuhande tooteni aastas.

Olenevalt toote keerukusest ning kvaliteedinõuetest kasutatakse plekk-, valualumiinium- või CNC-alumiiniumvorme.

Abistame kliendi ideedele vastava toote väljatöötamisel: projekteerime toote 3D-mudelina, abistame tellijat vormi tellimisel ja prototüübi heakskiitmisel, alustame tootmisprotsessi ja tarnime tooted kliendile.

Rotatsoonvalu tooted näited:

KKS-3 A-Klass

KKS-2 Kõrgendatud krae

Septik 2,8 m3

Rohkem

 

Oleme sotsiaalsed!

Lisa meie Facebook'i lehele meeldib, ning loe kõige värskemaid uudiseid meie toodete, tegevuste ning muu uue info kohta otse oma ajajoonelt.

Ära unusta ka meie lehte jagada, et ka sinu sõbrad saaksid meie uudised ajakohaliselt.